Muž si nechal vyjmout z ruky přepínač blinkrů z Fordu Thunderbird

Arthur 1Ač zní nadpis jakkoliv přitažený za vlasy, tohle se opravdu stalo a nejlepší na tom všem je, že onen nešťastník ho měl v ruce po 51 let. Vše začalo v roce 1963, když realitní makléř Arthur Lampitt jel ve svém zánovním Fordu Thunderbird a „potkal“ se čelně s náklaďákem.

Arthur nehodu přežil se zlomenou kyčlí, zotavil se a to měl být konec celého příběhu. Před deseti lety však na Arthura začala houkat bezpečnostní brána, detekující kov. Zjistilo se, že má v ruce „tenký objekt zhruba o velikosti tužky“. Po konzultaci s doktorem bylo rozhodnuto, že dokud toto „vylepšení“ nebolí a ničemu nevadí, není problém.

Před pár týdny však začala Arthurova ruka natékat a bolet. Rychle si spojil, že by to mohlo mít co do činění s 50 let starou nehodou, a když se podíval na fotky rozbitého Thunderbirdu, zjistil, že pod volantem chyběla páčka blinkrů. Tehdy vypadaly ony páčky trochu jinak než dnes a proto byl během 45 minutové operace z Arthurovi paže vyjmut kovový objekt, který měl takřka 18 centimetrů délky.

Arthur už je v pořádku a přemýšlí, že by si z páčky od blinkrů, která ho provázela 51 let, vyrobil opravdu velký přívěšek na klíče.