Chevrolet slaví úspěchy Camara a láká na šestou generaci

CamaroPamatuji si, když jsem se poprvé svezl v Camaru páté generace. Takový zážitek nelze než doporučit a to už kvůli tomu, že jenom v USA může vzniknout auto, které jako by bylo odvozeno od autíček Hot Wheels. Přesně tak Camaro páté generace totiž působí – jako angličák.

A asi i kvůli tomu je aktuální generace tak úspěšná. Každou chvíli prodá Chevrolet vůz s pořadovým číslem 500 000 a to je příležitost k tomu, pořádně slavit. Na Youtube byl proto uveřejněn klip, kde se prohání po trati Camaro Z/28. Samozřejmě nechybí nějaké ty drifty, donuty a další parádičky…no a šestkové Camaro! Na konci videa se totiž objeví maskovaný prototyp vozu, který by se měl představit v dubnu v New Yorku.

A co vlastně Chevrolet o šesté generaci říká? Novinka by měla shodit hodně hmotnosti a hovoří se i, stejně jako u Mustangu, o přeplňovaném čtyřválci do vstupního modelu. Já doufám především v lépe zpracovaný interiér a taky v to, že si bude nové Camaro více povídat s řidičem skrze řízení a podvozek. Právě to totiž byly jedny z mála věcí, které té současné generací vážně chybí.YouTube Direkt 

Nezařazené