Chris Evans podepsal tříletou smlouvu na moderování Top Gearu

Chris EvansTak a je to oficiální. Tak dlouho se spekulovalo o tom, kdo nahradí moderátory Top Gearu, až BBC tento problém rozseklo tiskovou zprávou. Ta hovoří o tom, že novou smlouvu na tři roky podepsal devětačtyřicetiletý Chris Evans.

U nás neznámý muž je jedním z nejoblíbenějších britských moderátorů, známý například z ranní show BBC Radio 2. Tento britský Leoš Mareš však nepatří v oblasti aut mezi žádné nováčky. Sám má rozsáhlou sbírku Ferrari, ve které bychom našli i skutečné skvosty. Příkladem za všechny budiž například 250 GT California Spyder, které se objevilo v Top Gearu několik sérií zpátky, když Evans půjčil auto Mayovi.

O propojení Chrise Evanse s Top Gearem se hovořilo již dříve, nicméně on sám vždy tuto možnost odmítl, stejně jako jí odmítali i fanoušci, kteří si ho místo zažitých moderátorů neuměli představit. Nyní sám Evans říká, že je ze svojí nové štace nadšený, respektuje minulost Top Gearu a bude dělat vše proto, aby show posunul dál. Kdo další bude s Evansem Top Gear moderovat, to se v tuto chvíli bohužel neví.

Natáčení nových dílů začne již za několik týdnů a třiadvacátá série se na BBC objeví příští rok. Ještě do té doby se můžeme podívat na vůbec poslední díl ukončeného formátu, který BBC 2 odvysílá již 28. června.