Andy Wilman promluvil o novém pořadu na Amazon Prime

clarkson-amazonNikdo vlastně ještě pořádně neví, o co se bude jednat, přesto se už teď těšíme jako malé děti. Trojice Richard Hammond, Jeremy Clarkson a James May budou mít zbrusu nový pořad, který bude sice vysílán jen skrze službu Amazon Prime, ale s tím my si přeci poradíme, že ano? O prvních detailech nového pořadu promluvil producent Andy Wilman.

Tak v první řadě jsme se z rozhovoru pro Hollywood Reporter dozvěděli, proč zrovna Amazon. Odpověď zní jednoduše, jeho nabídka byla „nejsilnější a nejinteligentnější“. Wilmana zaujala i možnost „peněz a svobody“ kterou Amazon nabízí. Prý se mluví o hodně slušném rozpočtu a už nyní i o tom, že se jedná o největší investici, kterou kdy Amazon udělal do vlastního originálního obsahu.

Co do pořadu samotného, název zatím ještě stále neznáme, nicméně prý bude obsahovat mnoho nového, ale i mnoho starého. Formát a hlavně trojice moderátorů zůstanou zachovány, stejně jako části ve studiu a prý občas i nějaká ta mezinárodní ostuda.

Domluveny jsou aktuálně tři sezóny, z nichž každá bude mít dvanáct epizod, trvajících nějakou tu hodinku. První z nich se dočkáme na podzim příštího roku.