Bruno Senna bude koučovat movité zákazníky McLarenu

McLaren Senna 2Pokud máte opravdu hodně velkou sumu peněz na kontě, můžete si dopřát nějaký ten supersport. No, a abyste svůj supersport uměli používat na sto procent, nabízí mnozí výrobci řidičské programy, zaměřené na vaše zdokonalení. Na ten svůj nově láká McLaren, který do týmu koučů přibral opravdovou celebritu. Synovce legendárního Ayrtona Senny.

Právě bývalý pilot Formule 1 Brunno Senna vás bude osobně provázet po světových okruzích, a pilovat vaše řidičské umění a ovládání vozu. Mimo ježdění po okruzích dostanete v ceně ještě konzultace v technologickém centru McLarenu, lekce na simulátoru a další vychytávky, po jejichž absolvování byste měli působit, že jste se s volantem v ruce už narodili.

Celé to zní jako super zážitky, nicméně má to jeden drobný háček. Podmínkou absolvování této parády, která se celým názvem jmenuje McLaren P1 GTR Driver Programme, je (jak už asi tušíte) vlastnictví právě McLarenu P1 GTR. A to je prosím pěkně záležitost za 1.9 milionu liber (73 milionu korun).YouTube Direkt