BJ Baldwin v novém videu Recoil III

bj-baldwin-recoil-3Ti co jméno BJ Baldwin ještě v souvislosti s kaskadérsky pojatými videi nezaznamenali, měli by určitě zpozornět. BJ Baldwin je totiž něco jako Ken Block se svou Gymkhanou, ovšem jeho nástrojem nejsou nařachaná driftovací monstra, nýbrž závodní Trophy trucky. A to znamená, že k driftům se zde přidávají skoky, terén a další vychytávky.

Ve třetím díle série Recoil, vydává se BJ lovit Bigfoota (sasquatche) Bruce. Ten však uniká v UTV Can Am a ačkoliv osmisetkoňovému Trophy trucku ujíždí vážně jen ztuha, vždy se mu podaří někde nabrat náskok.

Celé video je samozřejmě jako již tradičně výhra formy nad obsahem. Těmi důležitými prvky jsou zde především špičková kamera, zpomalené záběry a vychytaný střih. Zcela podstatnou záležitostí je potom naprosto dokonalá práce podvozku na Baldwinově Trophy trucku. Takhle funkční zavěšení se totiž hned tak nevidí. Celkově bych Recoil hodnotil o kousek výše, než zmíněnou Gymkhanu Kena Blocka. Přece jenom je tady toho k vidění víc, než kouř od kol a neustále štěkající omezovač. Řidičské umění obou kaskadérů je nicméně zcela bezchybné v obou případech.YouTube Direkt