I Chrysler PT Cruiser si zasloužil trochu tunerské lásky

PT Cruiser Tuning 10Chrysler PT Cruiser je zvláštní ošklivé káčátko. Jen opravdu málokdo si ho skutečně koupí a v tom málu se najde jen hrstka jedinců úchylná natolik, aby je zaujal svým vzhledem. To ovšem rozhodně neznamená, že se do PT Cruiseru nemůžou ve velkém pustit v takové tuningové velmoci, jakou zrovna Bulharsko bezesporu je.

Zdejší firma Carbon Motors, jejíž název už sám o sobě vypovídá o tom, co se za dveřmi této společnosti asi bude dít, vytvořila velmi speciálního PT Cruisera na přání velmi speciálního zákazníka. Ten si zvolil, že chce svůj vůz drasticky rozšířit, strašidelně zmalovat a ve výsledku z něj ještě udělat pick-up. Výsledek je skutečně spektakulární záležitostí, u které se sice hodně změnilo, ale originální PT Cruiser je natolik šeredný, že si jej stejně nespletete.

Uvnitř v interiéru se počínalo v tom duchu, že co je v kůži, to je dobré. Do dvoubarevných usní se zahalilo naprosto všechno od volantu, přes středovou konzoli až po budíky. Netknuté zůstaly snad jen pedály, jejichž prachobyčejné černé zbarvení působí trochu jako pěst na oko.