Renault Megane Estate na prvních fotografiích

Megane Estate 1Odhalení nového Meganu máme už nějakou chvíli za sebou a nyní je na čase, aby se představil ten praktičtěji smýšlející člen rodiny. Verze Estate nabízí vše, co se od správného kombíku očekává. Významně se tedy rozroste nákladový prostor, ložná plocha a přibyde více možností v oblasti zavazadel umístěných na střešních nosičích.

V mnoha dalších ohledech, vyjde však Estate verze s klasickým hatchbackem nastejno. Do obou variant můžete dostat stejnou výbavu, stejný systém zatáčení všech čtyř kol a samozřejmě také stejné motory. Paleta pohonných jednotek se bude sestávat ze tří benzínových a tří naftových variant, jejichž výkonové rozpětí sahá od 90 do 205 koní. Trochu jiný bude ovšem vzhled. Kombík by měl oproti hatchbacku dostat jiné nárazníky, mříž chladiče a zadní difuzor s chromovanou výfukovou koncovkou.

Všechny detaily, samozřejmě včetně tolik propíraného objemu kufru, dozvíme se příští týden na ženevském autosalonu. Již brzy by měl Renault poskytnout také kompletní ceník všech verzí.