Top Gear bude spoluuvádět Joey ze seriálu Přátelé

Top Gear JoeyRuku na srdce, BBC bude mít s nahrazením bývalých moderátorů Top Gearu, kteří odešli za ne zrovna mírumilovných podmínek, vcelku zásadní problém. Trio Hammond, May a Clarkson se zdá být prostě nenahraditelné a tak se asi nesmíme divit, že britská televize sahá i do vod, ve kterých bychom moderátory motoristického pořadu nehledali.

Právě totiž bylo oznámeno, že vedle britského baviče Chrise Evanse, bude legendární pořad uvádět vcelku netradičně i Matt LeBlanc, kterého jen málokdo zná jinak než jako Joeyho ze seriálu Přátelé. To se sice může zdát jako naprosto nepochopitelný krok, ovšem než se začneme chytat za vlasy, bylo by dobré si připomenout, že právě Matt LeBlanc je vůbec nejrychlejší „Celebritou v autě za rozumnou cenu“. V rámci Top Gearu obkroužil testovací trať s KIA Cee’d nejrychleji ze všech známých osobností, které se kdy v pořadu objevily. Řídit tedy umí.

Horší je spíš ten fakt, že už je těch „moderátorů Top Gearu“ nějak moc. Vedle Chrise Evanse, který je už jistý, objevily se zprávy ještě o německé závodnici Sabine Schmitz, britském automobilovém novináři Chrisovi Harrisovi a dokonce o bývalém pilotovi F1 Davidu Coulthardovi. No a samozřejmě nebude chybět ani „ochočený závodní jezdec“ The Stig.