Ford pustil na web konfigurátor nového GT

KonfiguratorHledáte způsob, jak se zhruba na půl hodiny (nebo i déle) vyhnout práci? Potom je ideální příležitost navrhnout si, jak by vypadal váš nový Ford GT za předpokladu, že byste na něj měli a že byste prošli výběrovým řízením na potenciálního kupce.

Konfigurátor se nachází na oficiálních stránkách Fordu přímo zde a co je prima, je i v češtině. Stačí jen sjet na konec stránky, kliknout na tlačítko „Konfigurovat“ a už si můžete hrát. K dispozici jsou barvy karoserie, samozřejmě doplněné o rychlé pruhy, dále různá karbonová nebo hliníková kola, brzdové třemy, varianty interiéru a tak dále a tak dále.

V souvislosti s konfigurátorem se objevil dokonce i seznam otázek, na které se bude Ford ptát při vyplňování dotazníku zájemce o GT. Základním dotazem je, zda vlastníte starší Ford GT, vyráběný mezi lety 2004 a 2007, případně jestli s ním jezdíte. Pokud vůz nevlastníte, můžete zaškrtnout ještě to, že vlastníte jiné vozidlo Ford, že je užíváte ve firmě, nebo že jste například dodavatelem Fordu. Modrý ovál holt nedá svůj supersport jen tak kdekomu.