Subaru BRZ ve žlutě žluté edici Series.Yellow

2017-subaru-brz-series-yellow-1-1Subaru BRZ tak jak je, zůstává jedním z nejlepších sportovních aut planety. Jestli mu ale něco trochu schází (kromě pár desítek koní), je to nějaká opravdu živá a zajímavá barva. Třeba taková žlutá. Ta je totiž na sportovní auta jako je Toyobaru zcela ideální. Škoda, že se v nabídce až dosud vůbec nevyskytovala.

Při pohledu na novinku Series.Yellow by se chtělo zvolat, že je vše v pořádku a BRZ konečně dostalo svojí zaslouženou barvu. Jenže má to dva háčky. Tak zaprvé, japonská automobilka nechává žlutou barvu výsadou limitované edice, které nevznikne víc, než pouhopouhých 500 kusů. A navíc jsou tyto kusy určeny primárně pro americký trh, což pořízení vysněného žlutého BRZ poněkud komplikuje.

A co vlastně kromě žluté barvy dostanete? Jsou tu ještě nová černá kola, leskle černé kryty zrcátek, speciální žluté prošívání v interiéru a žluté kožené části na sedačkách. To je v zásadě vše, dále zůstalo vše původní, takže se jedná o faceliftované Subaru BRZ pro rok 2017, vybavené paketem Performance Pack. To znamená mimo jiné tlumiče Sachs, brzdy Brembo, samosvorný diferenciál se zkráceným převodem a další prvky. Pod kapotou se nachází pořád stejný atmosférický dvoulitr, z jehož útrob proudí maximální výkon 205 koní, přenášený skrze šestistupňový manuál.