Porsche Panamera obdrží špičkový audiosystém od Burmester

2017-porsche-panamera-3d-burmester-stereo2Poslechnete si rádi v autě hudbu a plánujete nákup nové Panamery příští rok? Porsche má pro vás ultimativní řešení v podobě 3D zvukového systému, který do nového prémiového sedanu dodá společnost Burmester. A nabízí hned 1455 wattů výkonu, linoucí se z 21 reproduktorů.

Aby mohl systém zaručit kvalitu srovnatelnou s koncertním sálem, nachází se v autě celkem osm zesilovačů, které spolupracují se systémem Auro 3D. Unikátní technologie zaručuje čistý zvuk, který může dosahovat hlasitosti až 126 decibelů a může být soustředěn na jedno sedadlo v autě. Zároveň umí audiosystém pomocí různých algoritmů zlepšit kvalitu přehrávané hudby, je-li v nějakém ztrátovém formátu, jako třeba MP3.

Za celkem osm nízkofrekvenčních reproduktorů, tři středopásmové, dva širokopásmové, sedm výškáčů a jeden zadní subwoofer, zaplatíte pochopitelně nemalou sumu. Špičkové 3D stereo od Burmesteru vyjde do Panamery na 6 747 euro (182 169 korun), případně jen na 5 331 euro (143 937 korun), pokud objednáváte vrcholnou verzi Turbo.