Nový trailer na The Grand Tour má vše, co jsme si mohli přát

the_trailer_for_jeremy_clarkson_s_new_car_show_the_grand_tour_is_herePo trpkém, leč trochu očekávatelném zklamání, které přinesla nová řada Top Gearu na BBC s novým složením moderátorů, těšíme se už jen na The Grand Tour. Nový motoristický pořad internetového kanálu Amazon Prime, ve kterém se objeví trojice moderátorů Richard Hammond, James May a Jeremy Clarkson.

Jak ukazuje nový, minutu a půl trvající trailer, The Grand Tour bude mít zcela očividně všechno, co jsme milovali na původním Top Gearu. Moderátoři dělající si srandu ze sebe navzájem, ježdění ve starých autech, ježdění v nových autech, lokality po celém světě, tanky a velbloudi. Zatím to vypadá na naprostou bombu a je vidět, že se na produkci nešetřilo. Koneckonců nedávno vytanula na povrch informace, že jen úvodní scéna stála horentních 77 milionů korun.

The Grand Tour propukne na kanálu Amazon Prime již 18. listopadu a samozřejmě bude i možnost, jak si jej opatřit u nás v ČR. Dohromady je naplánováno 36 dílů, rozhozených do třech sérií.YouTube Direkt