Premiéra modernizovaného Mercedesu-Benz GLA bude v Detroitu

2018-mercedes-gla-facelift-teaser_002Mercedes-Benz pro autoshow v Detroitu chystá opravdu mnoho novinek. Kupé třídy E a speciální edici luxusního kupé S doplní modernizovaný nejmenší crossover. Model GLA byl představen již v roce 2013 a mírné omlazení si opravdu zaslouží, aby se mohl hrdě zařadit po bok nových modelů.

Přestože od prvního představení uteklo pár let, velké změny prý čekat nemáme. Mercedes na internetu zatím ukázal jen jednu fotografii, ze které je patrný přepracovaný přední nárazník s kulatými mlhovkami, doplněný upravenou maskou chladiče. Lze očekávat, že návrháři zapracovali i na zadní části, kde se pravděpodobně objeví světlomety s přepracovanou grafikou.

Interiér bude pravděpodobně vycházet z toho, který najdeme ve třídě A a nabídne nové druhy obložení. Zatím zveřejněné informace hovoří o přepracovaném infotainmentu s možností propojení s technologiemi Apple CarPlay a Android Auto.

Jak bude modernizované GLA vypadat se dozvíme v nejbližších dnech. Detroitský autosalon otevírá své brány již 8. ledna. Na stánku Mercedesu bude opravdu živo.