Fotogalerie: Legendy 2017

IMG_1517Tento víkend proběhl již čtvrtý ročník automobilové výstavy Legendy v areálu Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Výstavní prostory jsou rok od roku obsazenější zajímavými exponáty, které lákají stále více návštěvníků. Hlavním tématem letošní výstavy se stal obdivovaný italský design a bylo opravdu na co koukat.

K největším lákadlům letošního ročníku patřily vozy, které si v České republice odbyly svou výstavní premiéru. Ať už se jedná o exempláře staršího data výroby, ke kterým se zařadilo například De Tomaso Mangusta, Ferrari 275 GTB či Lamborghini Miura, tak nové hypersporty v podobě Lamborghini Centenario a Pagani Huayra. V prostoru hlavní výstavní plochy byly k nalezení i méně exkluzivní vozy, ke kterým se zařadilo Subaru SVX od Giugiara a Škoda Favorit od Bertoneho.

Po celé dva dny výstavy nechyběly ani oblíbené exhibiční jízdy. V jejich rámci se na předváděcím úseku asfaltu objevily historické i moderní závodní vozy a naleštění veteráni. Organizaci největší automobilové show v České republice zvládli organizátoři na výbornou a my se jen můžeme začít těšit na další ročník, který se uskuteční příští rok touto dobou.