Chromové doplňky exkluzivně pro čtyřválcový Mustang

Americký sporťák Ford Mustang je na světě již více jak padesát let a automobilka samozřejmě nezapomíná na začátky jednoho ze svých nejúspěšnějších modelů. Nedávno modernizovaný vůz obohatí nový balíček, který bude dostupný jen pro nejslabší variantu s motorem EcoBoost. Co nabídne?

Hlavním designovým prvkem Pony Package, jak se balíček doopravdy jmenuje, je chromovaný znak spolu s decentní linkou na mřížce chladiče. Takto dekorovaná maska se na Mustangu objevila naposled s modelovým rokem 2015 v rámci balíčku Anniversary, jež oslavoval 50. výročí od vzniku první generace. K dalším prvkům doplňkové výbavy patří 19-palcová leštěná kola, speciální emblém zdobící zadní část a pruhy dekorující boky sportovní karoserie. Novinkou v interiéru budou pouze nové koberce s vyšitým emblémem divokého koně.

První informace o chystaném balíčku odhalil únik brožury před několika dny. Dalším dostupným balíčkem se stane Performance Package, který bude dostupný jak pro čtyřválcovou variantu, tak i pro plnotučný osmiválcový model GT. Vyznavači kontrastních barev ocení i Black Accent Package, jehož součástí bude v případě kupé i černý lak střechy vozu.

Ford Mustang pro modelový rok 2018 by měl do prodeje vstoupit v nejbližších měsících. V nabídce bude čtyřválcový turbodmychadlem přeplňovaný čtyřválec 2.3 EcoBoost a pětilitrový atmosférický vidlicový osmiválec. Atmosférické V6 se zákazníci již nedočkají.