ZETOR představil na veletrhu v USA traktory v novém ZETOR designu

Domácí výrobce traktorů ZETOR se prezentoval na veletrhu National Farm Machinery Show (NFMS) v USA, který proběhl ve dnech 14. – 17. února v Louisville.
K vidění byly modely řady MAJOR v novém designu a zcela nově MAJOR HT 45-55 a MAJOR HS 65 se čtyřválcovými motory a také nová tvář Majoru HS 80/CL 80, ten byl představen již v loni na největším evropském veletrhu Agritechnica. V neposlední řadě bylo možné vidět i model FORTERRA HD, který je nejsilnějším strojem z nabídky značky ZETOR pro USA, kde má Zetor oficiální zastoupení.
Autorem současného designu je studio Pininfarina a bylo ho možné spatřit poprvé v roce 2015 na veletrhu v německém Hannoveru. Tímto designem se budou moci pochlubit postupně veškeré stroje značky ZETOR.
Značku ZETOR v Americe reprezentoval její zástupce ZETOR NORTH AMERICA Inc. se sídlem na Floridě v Jacksonville, které až na jednu výjimku bývá pravidelným účastníkem od roku 2008.
Náš výrobce vyváží své stroje do Severní Ameriky přes 40 let a daří se mu zde i díky stále se rozrůstající síti zastoupení. Momentálně jsou v nabídce pro USA modelové řady FORTERRA, PROXIMA a MAJOR.