Volkswagen Truck & Bus se stává TRATON Group

Mnichov, 30. srpna 2018 – K dnešnímu dni dostává jedna z předních světových dopravních skupin novou identitu: společnost Volkswagen Truck & Bus AG se stává TRATON AG.

Skupina, založená v roce 2015 jako Volkswagen Truck & Bus GmbH, zahrnuje značky MAN, Scania, Volkswagen Caminhões e Ônibus a RIO. TRATON jako nová identita pro výše zmíněné značky podpoří celkovou nezávislost skupiny na cestě stát se globálním šampiónem, tj. nejvýnosnějším, inovačním a globálním hráčem v dopravním průmyslu.
„Naše skupina se skládá ze silných jedinečných značek, ale TRATON nás činí ještě silnější. S TRATON položíme základy pro nový ekosystém dopravy a logistiky, „řekl Henrik Henriksson, generální ředitel společnosti Scania a člen představenstva společnosti TRATON AG.
V prvních letech skupina dosáhla významného pokroku tím, že se zaměřila na svou strategii globálního šampióna. Skupina zvýšila celosvětovou přítomnost svých značek tím, že vstoupila do strategických partnerství a uskutečnila synergie prostřednictvím sdružování sil v nákupu, výzkumu a vývoji.
„Jako skupina jsme spolu rostli rychleji, než jsme očekávali. Nyní využíváme společnou sílu a sdílení zkušeností mezi značkami ještě více. Nová identita skupiny TRATON odráží naši DNA a náš otevřený přístup k učení se od sebe navzájem. Jde o společný přístup a je třeba jej dále podporovat, „uvedl Joachim Drees, generální ředitel společnosti MAN a člen správní rady společnosti TRATON AG.
S novým názvem zahájí skupina „in-out-kampaň“ s paralelními eventy pro zaměstnance, které se konají v Mnichově, Braunschweigu, São Paulu a Södertälje. Základní myšlenkou je šíření ducha TRATON v celé organizaci v různých vlnách a vytvoření společného příběhu TRATON. Filosofie postupu: nominovaní ambasadoři jsou součástí další generace společnosti TRATON a vytvářejí komunitu. Budou motivovat další týmy v rámci skupiny TRATON GROUP, aby se spojili mezi značkami, hierarchiemi a funkcemi. Interní platforma s multimediálním obsahem a dialogy udržuje tuto transformaci v pohybu.Odpovědět

Váš email nebude uveřejněn.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>