PEMA se soustředí na pronájem dopravní techniky

PEMA Praha, přední tuzemský poskytovatel pronájmu nákladních vozidel se zaměřuje na další rozvoj své hlavní činnosti. Z osvědčeného stanoviště v Klecanech, v těsné blízkosti dálnice D8 a Pražského okruhu, nabízí pronájem dopravní techniky, jak velkým dopravním společnostem, tak středním a drobným dopravcům. Skupina PEMA aktuálně spravuje flotilu více jak 18.000 vozidel různých značek, typu a zaměření.
„Nejen velké, ale také střední a menší dopravní firmy v Evropě začaly opouštět koncept vlastnictví vozového parku. Spočítaly si, že z dlouhodobého hlediska je výhodnější si především nejrůznější speciální techniku pronajímat, než mít ve vozidlech vázaný kapitál. Nemluvě o starosti navíc s její údržbou a posléze i prodejem,“ říká Stanislav Majza, jednatel společnosti PEMA Praha, a doplňuje, že tento trend lze v posledních letech intenzivně pozorovat také v České republice.
„Osvědčil se nám princip individuálního řešení požadavků klientů. Kombinace jednotlivých modulů a variant služeb nám umožňuje vyhovět konkrétním individuálním potřebám každého klienta. Full-servis pronájem vozidel společnosti PEMA pak zahrnuje komplexní službu od zajištění údržby a oprav běžného opotřebení v rámci celoevropské servisní sítě, přes pneuservis, správu pneumatik, telematiku, pojištění, asistenci 24/7 po celé Evropě, pomoc při nehodách, či defektu pneumatiky a v neposlední řadě i poskytnutí náhradního vozidla, pokud není možné zajistit opravu do 24 hodin. Umíme se postarat i o vzhled vozidel ve firemním designu zákazníka. To jsou naše nástroje a služby, které umožňují okamžitou reakci na konkrétní potřeby klientů,“ uvádí Jan Hák.
zdroj: PEMA


Odpovědět

Váš email nebude uveřejněn.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>