Navštivte nás na Prague Car Festivalu 2014

Ford Fiesta WRCI letos proběhne v pražských Letňanech český automobilový svátek. U příležitosti auto show Prague Car Festival 2014 se na výstavišti ukáže více než 300 aut ze světa supersportů, tuningu a veteránů. K vidění budou například klasické automobily z Česka i Ameriky a oslaví se i padesátileté výročí vzniku Škody 1000 a Fordu Mustang. Oba tyto klasické automobily budou zastoupeny v několika unikátních kusech.

Ze světa moderních luxusních a sportovních vozů budou k vidění ty nejlepší kousky současnosti. Na výstavní ploše se objeví například Ferrari 458, Lamborghini Gallardo nebo okruhový Mercedes SLS AMG. Svět luxusu zastoupí legendární Rolls-Royce a Bentley.

O zábavu bude postaráno skrze bohatý doprovodný program. Na venkovní ploše proběhne driftování s vozy Easydrift a dále jízdy se závodními motokárami, automobily na ethanol E85 či s vozítky Segway. K vidění bude fotografování modelek, módní přehlídky a umění airbrushe v rámci Anest Iwata Cup. Kdo bude chtít v zábavě pokračovat, může navštívit večerní párty v klubu Hany Bany.

Více o akci naleznete na webových stránkách www.praguecarfestival.cz a na oficiálním facebookovém profilu. V rámci výstavy potom určitě nezapomeňte navštívit stánek Autobox!