Co mě štve na autech a kolem nich: Samolepky se jmény dětí

dite-v-auteZnáte tu situaci určitě stejně dobře, jako já. To si takhle jezdíte po okolí a hledíte si svého, když tu náhle vidíte starší vůz segmentu B, jak se vleče levým pruhem. Na jeho zádi se leskne čerstvě natištěná fólie, těžce vydobytá přes slevový portál, oznamující širému světu, že ve voze jede malá Vaneska a že Vaneska bude jednou baletka.

Trend lepit si samolepky s dětmi na záď auta, skutečně chápou pouze ti, co jsou si ochotni něco takového na auto dát. To si jako každý správný silniční pirát mám říct, že tady v tom autě jede dítě, a jít nabourat někoho jiného? Nebo co konkrétně si majitelé těchto samolepek slibují od toho, že sdělí vozům za sebou ten fakt, že mají v autě dítě? Ještě mě teda napadá, že je to tichá a zoufalá žádost o politování, neboť i nejšpičkovější audiosystém v onom autě je přeřváván vedlejším produktem sexuálních radovánek.

Tak či tak se se samolepkami s obrysem a jménem dítěte roztrhl pytel a já kroutím hlavou pokaždé, když něco takového vidím, což je zpravidla několikrát denně. Zkrátka a dobře je vidět, že zběsilým a laktační psychózou poháněným matkám jde, co se dětí týče, prodat skutečně cokoliv.

A to ani nemluvím o tom, že jsem asi jednou nebo dvakrát viděl samolepku, opatřenou opravdickou (!) fotkou předmětného dítěte. A to byl ten moment, kdy jsem si řekl, že tento trend „motorodičovství“ zašel vážně příliš daleko.

Nezařazené