The Grand Tour dokončil první natáčení v Jižní Africe

gallery-1468854797-the-grand-tour-2Po poslední sezóně Top Gearu s novým složením moderátorů, která měla pro většinu z nás poměrně hořkou příchuť, obracíme veškeré své naděje k novince The Grand Tour na internetové televizi Amazon Prime. Hamond, May a Clarkson právě dokončili natáčení první epizody, jehož studiová část proběhla v Johannesburgu.

Nemyslete však, že by se The Grand Tour usídlil v Jižní Africe. Je to jen jedna z mnoha zastávek, kde se natáčení odehraje. Celá produkce je totiž mobilní a zahrnuje kromě všeho možného také obří stan, který pojme stovky návštěvníků, stejně jako studio Top Gearu v Británii. První díl se tedy natáčel v Africe, ale hned ten další může mít za cíl kontinentální Evropu nebo jakoukoliv jinou část světa.

Jsme každopádně velmi zvědaví, jak se The Grand Tour vyvine. Zatím vypadá celý projekt velmi zajímavě a je vidět, že peníze na produkci rozhodně nechybí. Konkrétní rozpočty nejsou známy, ale myslím, že si ten na The Grand Tour rozhodně nezadá s tím na původní Top Gear. První díl uvidíme na Amazonu Prime již za pár měsíců na podzim.