Porsche představilo limitovanou 911 Turbo S Exclusive Series

Porsche 911 je povedené a velmi oblíbené auto, což vede k faktu, že je vyráběno v poměrně velkých cifrách. Divize Porsche Exclusive se rozhodla tento „problém“ řešit a připravila skvěle vypadající Turbo S, které přináší nejen nezvyklé barvy pro oblíbenou sportovní karoserii, ale také pěknou porci nového výkonu.

Vůz, s celým názvem Porsche 911 Turbo S Exclusive Series přináší nový žlutý odstín laku Golden Yellow Metallic, který je doplněn dvojicí podélných pruhů s karbonovým vzorem. Karoserie taktéž nese řadu karbonových doplňků. Pokud bude na některé zákazníky žlutá barva příliš, Porsche sestavilo nabídku dalších pečlivě zvolených odstínů.

Kombinace zlaté a žluté barvy se dostala i do interiéru vozu. Sportovní sedadla dostala dvě vrstvy perforované kůže se žlutými proužky, které uvnitř vozu vytváří dobře vypadající kontrast. Celý interiér, vyvedený v kombinaci kůže a alcantary, doplňuje žluté prošívání a vyšité modelové označení „Turbo S“ na opěrkách hlavy obou sedadel. Na rozdíl od exteriéru je tato barevná kombinace jediná dostupná pro Exclusive Series.

Pravověrné fanoušky Porsche a milovníky rychlé jízdy určitě potěší informace o nárůstu 27 koní oproti standardní specifikaci 911 Turbo S, které je poháněno 3,8-litrovým přeplňovaným plochým šestiválcem. Výsledný výkon právě uvedené novinky dosahuje magických 607 koní, jejichž sílu brzdí karbonkeramické brzdy PCCB, zbarvené do kontrastního odstínu vozu.  K úspěšnému zvládnutí takového výkonu dopomůže i standardní aktivní zavěšení Porsche Active Suspension Management a natáčení zadní nápravy Dynamic Chassis Control.

Spolu s vozem byl uveden i speciální set zavazadel, který je zhotoven po vzoru interiéru a limitovaná série náramkových hodinek, kterých vznikne stejný počet, jako samotných 911, tedy 500 exemplářů. Základní katalogová cena za novou speciální edici dosahuje přibližně 6 760 000 Korun.Odpovědět

Váš email nebude uveřejněn.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>